O NAS


Anna Kotarba

Jestem właścicielką Silni. Ukończyłam Matematykę dla Przemysłu i Gospodarki w języku angielskim na Politechnice Wrocławskiej (studia magisterskie) oraz Matematykę w Finansach i Ekonomii na Politechnice Krakowskiej (studia licencjackie).

Korepetycji zaczęłam udzielać dwanaście lat temu, przez długi czas nie myśląc o uczeniu „na pełen etat”. Przekazując wiedzę mam poczucie, że robię to, co lubię i to, co powinnam robić.  Dobrze się odnajduję zarówno w pracy z dziećmi, jak i w nauczaniu osób dorosłych. Przygotowałam kilkaset osób do egzaminów, w tym do egzaminu gimnazjalnego, matury i egzaminów na studiach. Uczę zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz niemieckim. Mam również doświadczenie w przygotowaniu do matury międzynarodowej oraz w pracy ze studentami zagranicznych uczelni (m.in. Univeristy of Bath, University of Derby).

Kilka lat pracy na stanowisku analityka danych pozwoliło mi zdobyć wiedzę ekspercką, dzięki której bardzo dobrze odnajduję się w opracowywaniu danych i analizie statystycznej.