Kurs ósmoklasisty

Przygotuj się z nami do testu ósmoklasisty

Jak to wygląda?

  • 90 minutowe lekcje
  • 2 razy w tygodniu (poniedziałki i środy)
  • Grupy do 10 osób
  • Zajęcia od października do kwietnia
  • W centrum Wrocławia
  • Kompleksowe przygotowanie do egzaminu

Co Ci oferujemy?

Przypomnienie

Kompleksowo przerobimy cały materiał z matematyki, uwzględniając aktualne wymagania określone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną

Czas na zrozumienie

Na kursie jest czas na zrozumienie zadania, nie pędzimy od jednego do drugiego zagadnienia. Zależy nam, abyś zrozumiał zadanie i potrafił samodzielnie je rozwiązać.

Darmowe materiały

Do każdego zagadnienia przygotowaliśmy zestawy materiałów zawierające: definicje, wzory, zadania testowe oraz otwarte.

Oszczędność czasu

Nie musisz samodzielnie organizować sobie powtórki, ani tracić czasu na szukanie zadań i ich opracowań. My już wszystko przygotowaliśmy.

Testy

Przeprowadzimy kilka próbnych testów, abyś wiedział, czy już opanowałeś cały potrzebny materiał, czy może potrzebujesz jeszcze powtórki.

Wsparcie

Dołączysz do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziemy odpowiadać na wasze pytania dotyczące zadań.

Ile to kosztuje?

1400 zł za cały kurs

  • mniej niż 25 zł za 90 minut zajęć
  • możliwość płatności w dogodnych ratach
  • dodatkowe materiały i wsparcie w grupie na facebooku w cenie kursu

Często zadawane pytania

Najlepiej już dziś, ale czekamy na zgłoszenia do 04.10.2018, do 20:00, abyśmy mogli dopełnić wszystkich formalności przed rozpoczęciem kursu.

Jak tylko zapiszą Państwo dziecko na kurs dostaną Państwo dokładną rozpiskę zajęć z datami oraz z tematami, jakie będą omawiane. Zajęcia zawsze odbywają się w poniedziałki i środy.

Tak, jeżeli będą miejsca w grupie. Należy mieć na uwadze, że zajęcia z niektórych zagadnień mogły już się odbyć i nie będzie czasu na ich ponowne powtórzenie. Uczeń we własnym zakresie będzie musiał przerobić materiał.

Należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy, my się do Państwa odezwiemy.

Za kurs można zapłacić w całości lub w ratach. Płatności można dokonać tylko za pomocą przelewu. Wszystkie dane otrzymają Państwo po zapisaniu dziecka na kurs.

Dziecko we własnym zakresie będzie musiało nadrobić materiał jeżeli nie było go na zajęciach, dostanie od nas wszystkie  potrzebne materiały i listy zadań. 

Zgłoś się!